Aktualności
Znów rekordowe ligowe zwycięstwo

17.10.2020. Dzisiejszy mecz z Rylovią miał odbyć się na wyjeździe, ale został przeniesiony do Tarnowa. Unia wygrała po raz drugi w tym sezonie w rekordowych rozmiarach, pobijając poprzedni wynik z meczu z Barciczanką. Wygrywamy 11-0 po 5 bramkach Białego, 3 Wardzały oraz po 1 Krauze, Lopesa i Popieli. Szkoda tylko, że Lubań Maniowy ma nadal 8 punktów przewagi notując znakomite wyniki od początku sezonu (10 wygranych, 2 remisy). Mecz odbył się bez udziału publiczności, podobnie będzie niestety za tydzień…

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju i wprowadzonymi w mieście Tarnowie restrykcjami (czerwona strefa), Derby Tarnowa zaplanowane na 24.X.2020 r. odbędą się bez udziału kibiców. Początek o godz. 14:00.

Część osób tego dnia wybiera się na „górkę” przy stadionie LA w Mościcach, aby mimo wszystko zobaczyć derbowy mecz. Pamiętajcie o zasłanianiu twarzy oraz o tym, że możecie formować najwyżej grupy 10 osobowe, które muszą stać między sobą w odstępach. Wszystko po to aby uniknąć ewentualnych konsekwencji ze strony nadgorliwych funkcjonariuszy.

Czekamy na rozwój sytuacji, a naszym piłkarzom życzymy zdrowia i kolejnego zwycięstwa w 46. Derbach Tarnowa. Dla osób, które będą gromadziły się na LA prosimy weźcie ze sobą kwotę, która była przewidziana za wstęp na ten mecz (20zł) ponieważ grupa Ultras poniosła duże koszta związane z Derbowymi oprawami.

Zobacz także