Aktualności
Relacja: Unia Tarnów – Karpaty Krosno 21.04.2018 (video, zdjęcia)

Unia Tarnów – Karpaty Krosno 21.04.2018. Mecz był okazją do ultrasowskiej inauguracji w tym roku. W końcu prowadzimy dobry doping, szczególnie w pierwszej połowie. Nasz młyn liczył 120 osób. Prezentujemy biało-niebieską kartoniadę z Jaskółkami z herbu klubowego uzupełnioną transparentem „Tarnowskie Jaskółki” z dużą postacią z najnowszego wzoru walczącej Jaskółki na środku. Na zdjęciu oprawy możecie zobaczyć naszą maskotkę „Zetkę”, która ponownie się pojawiła i pojawi się także w środę na meczu ze Stalą. Będzie miała niespodzianki dla najmłodszych fanów, którzy przybędą do Jaskółczego Gniazda. Po przerwie prezentujemy oprawę składającą się z białej sektorówki z nowym logiem Elity Tarnowa i niebieskimi machajkami po bokach oraz transparentem w tej samej kolorystyce, uzupełnionym hasłem: do walki gotowa. Na sektorze wieszamy flagi: Zielonego, Mościc oraz Wschodniej Strony Miasta. Piłkarze stanęli na wysokości zadania i pewnie wygrali 3-0! Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli wspólnie stworzyć dobrą atmosferę, która poniosła piłkarzy do zwycięstwa. Jednak to dopiero początek, gdyż w środę kolejny prestiżowy mecz, na którym nie zabraknie atrakcji. Zapraszamy na godzinę 17:00 i przypominamy o promocji, która obejmie osoby obecne na tym i ostatnim meczu. Okazując paragony z tych dwóch spotkań będziecie mieli gratisowy wstęp na mecz z Daleszycami oraz sobotni wyjazd do Jarosławia w cenie 18 zł (zapisy na priv i jeszcze na meczu w środę!).

 

 

 • GALERIA
 •  

  ZKS Unia Tarnów – Karpaty Krosno 3-0 (1-0)

  Bramki: 1-0 Damian Lubera 29-karny, 2-0 Artur Biały 74, 3-0 Kamil Tyrka 90+3.
  UNIA: Banek – Łazarz, Wierzchowiec, Bartkowski, Węgrzyn – Tyl (70 Hebda), Popiela (66 Ściślak) – Zawrzykraj (72 Nytko), Lubera (80 Tyrka), Sojda (86 Orlik) – Biały.
  KARPATY: Krawczyk – Kołodziej, Cempa, Stec, Buszta (72 Zięba), Burka, Fundakowski, Stasz, Białasik, Kuliga, Krzysztoń (53 Sajdak).

  Żółte kartki: Popiela, Ściślak.
  Sędziował: Przemysław Białacki z Kielc.
  Widzów 500.

  Zobacz także