Aktualności
Unia Tarnów – Chełmianka Chełm 17.09.2022

ZKS Unia Tarnów – Chełmianka Chełm 17.09.2022. Na meczu z Chełmianką tworzymy 45-osobowy młyn. Wieszamy małą flagę „Władcy Miasta”. Przez całą pierwszą połowę prowadzimy doping. Dopingujemy również po przerwie, do czasu, gdy poziom degrengolady na boisku przekroczył już dopuszczalne normy. Byliśmy świadkami historycznego występu naszych zawodników, za który będą wstydzić się do końca życia. Porażka 0-6 była najwyższą porażką seniorskiej drużyny w 94 letniej historii klubu. Z meczu na mecz coraz mniej widzów ma ochotę oglądać występy na stadionie TOSiR-u, ale miejsce rozgrywania spotkań nie jest żadnym usprawiedliwieniem „domowych” wyników, a w szczególności tego co zobaczyliśmy w sobotę. Weźcie się w garść i walczcie tak jak przyzwyczailiście nas do tego w zeszłym sezonie!

W najbliższą sobotę o godz. 12 zagramy w Krakowie z Wieczystą. To rywal, który obecnie budzi największe zainteresowanie w III lidze, stąd ruszamy z zapisami i jedziemy na kolejny wyjazd za Jaskółkami!! Zbiórka godz. 10 pod stadionem.