Aktualności
Wyjazd do Nowego Targu – relacja

Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów 19.08.2017. Na wyjazd pod Tatry do Nowego Targu udajemy się autokarem i samochodem w 60 osób z flagą Mafia. Wyjeżdżamy z Tarnowa w 30-stopniowym upale, ale podczas meczu pogoda diametralnie ulega zmianie. Pod stadion docieramy 20 minut przed meczem, doping rozpoczynamy wraz z wejściem piłkarzy na murawę. Szybko strzelona bramka poprawia nastroje po dwóch nienajlepszych poprzednich meczach. W pierwszej połowie nadciąga potężna ulewa. Udajemy się pod budynek przy bramie. Część grupy bez koszulek wraca na sektor i prowadzimy doping na dwie strony, podobnie było w drugiej połowie. W końcu doping pod koniec spotkania stał na dawnym, dobrym poziomie. Niestety gospodarze wyrównali i mecz kończy się tylko remisem. Piłkarze po meczu dziękują za doping, my śpiewamy sto lat Marcelowi Tylowi, który niedawno obchodził urodziny.

Patrząc na dotychczasową grę Podhala remis można uznać za dobry wynik, co nie zmienia faktu, że dwa punkty w trzech meczach nie przystoją klubowi, jakim jest Unia Tarnów. Pan prezes powinien wziąć się do roboty, bo brak wzmocnień, budowanie strony internetowej przez pół roku czy ogrodzeń boisk przez 4 lata nie świadczy najlepiej o jego kierownictwie.

Dla uzupełnienia bramkę dla Jaskółek z rzutu karnego zdobył Krzysztof Wrzosek.

W sobotę zagramy na własnym stadionie z Podlasiem Biała Podlaska. Mecz rozpocznie się o godz. 16:00.