Aktualności
Zapraszamy w sobotę do świętowania!

90. lecie dumy Tarnowa – Choć sam Klub nie planował celebrowania roku jubileuszowego, to kibice popularnych Jaskółek postanowili uczcić 90. rocznicę założenia najbardziej utytułowanego tarnowskiego klubu. Własnymi siłami organizują przy okazji sobotniego meczu piłkarzy z drużyną Orkana ze Szczyrzyc spotkanie dla obecnych i byłych zawodników Unii Tarnów połączone z pomeczową niespodzianką. Kibice postanowili sfinansować grill, dzięki któremu możliwa będzie intergacja pokoleń. Ostatni mecz rundy jesiennej w planach kibiców ma stać się okazją do spotkań i rozmów osób, które w minionych latach tworzyły drużyny z czarną Jaskółką na piersi.

Sympatycy Unii Tarnów zapraszają osoby, które tworzyły potęgę Klubu na przestrzeni lat, oddając mu to co miały najcenniejszego – zaangażowanie, młodość, wysiłek i zdrowie. Chcą podziękować za wkład, dzięki któremu Unia Tarnów to marka znana i szanowana w całej Polsce. Chcą również powspominać minione lata, a przede wszystkim ludzi, którzy grali w białoniebieskih barwach.

Wstęp na mecz jest darmowy, spotkanie rozpoczyna się o godz. 13.00. Po spotkaniu zaplanowano ślubowanie grup młodzieżowych oraz kibicowską niespodziankę.

Zobacz także