Aktualności
Mecz ze Stalą po czterech latach przerwy

Mecze ze Stalą Rzeszów zawsze elektryzują kibiców. Piłkarze Jaskółek wygrali trzy mecze z rzędu w tym roku i o podtrzymanie passy będą walczyć w najbliższą niedzielę – 19 marca. Do Tarnowa przyjedzie trzecia drużyna w tabeli. Przedsprzedaż biletów na ten atrakcyjnie zapowiadający się mecz w piątek i sobotę w kasach Stadionu Miejskiego.

Jaskółki wczoraj pokonały na wyjeździe Podlasie Biała Podlaska 2-1. Dzięki kolejnej wygranej przesunęły się na 8. pozycję w tabeli. 19 marca o godz. 15:00 zmierzą się ze Stalą Rzeszów. Ze względu na prawdopodobieństwo dużego zainteresowania, także ze strony kibiców obu rzeszowskich klubów prowadzimy na osiedlach zapisy na bilety – podać należy imię, nazwisko i PESEL. Mecz zostanie rozegrany jako impreza masowa – obowiązuje elektroniczny system identyfikacji kibiców.

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w kasie stadionu od strony dworca PKP w następujących terminach:
– piątek 17 marca: w godzinach 10:00-18:00
– sobota 18 marca: w godzinach 8:00 – 16:00
– niedziela 19 marca: kasy stadionu otwarte od godziny 13:00.

Ceny biletów: 12 zł normalny, 6 zł ulgowy, kibice drużyny przyjezdnej 12 zł.

Zbiórka kibiców Jaskółek o godz. 13:30 pod Halą Jaskółka. Na meczu wśród wielu pamiątek, będą dostępne nowe bluzy i koszulki. Ostatni raz ze Stalą w Tarnowie graliśmy przed czterema laty, mecz mimo środowego terminu cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie zabrakło wtedy także opraw.

Opis tego meczu:

Unia Tarnów – Stal Rzeszów 8.05.2013

Mecz ze Stalą Rzeszów należy do tych prestiżowych. Po 11 latach doszło do konfrontacji w Tarnowie. Minusem był termin środowy, jednak nie przeszkodziło to w prawdziwej fieście w „Jaskółczym Gnieździe”. Wspaniała atmosfera, doping, oprawy, emocje na boisku do ostatniej akcji – takich meczów potrzeba jak najwięcej. Nas w młynie ponad 300 osób, do tego po przerwie docierają fani Glinika w około 20 osobowej grupie. Ogólna frekwencja przekroczyła półtora tysiąca widzów, w tym kibice Stali zjawili się w około 150 osób.
Ze strony ultras prezentujemy dwie oprawy. Pierwsza pod hasłem – „Ucinamy wszelkie wątpliwości” odnosiła się do „odradzających się” naszych rywali zza miedzy. Składała się z dwóch części. Najpierw podnieśliśmy sreberka w srebrno – niebieskie pasy, a następnie wyciętą sektorówkę z postacią, która te wątpliwości ucina i Jaskółką po drugiej stronie (sektorówke podklejamy folią). Po przerwie rzucamy konfetti oraz serpentyny i robimy spore flagowisko ze średnich flag. Doping dobry, ciągły, chwilami anty.

ZDJĘCIA:

VIDEO:

Zobacz także